Торгівельно-відпочинковий центр
«Атріум»

«Атріум» — це сучасний торгівельно-відпочинковий центр, розташований у центрі міста Тернополя на затишній вулиці кардинала Йосипа Сліпого.

Архітектура

Новітня будівля гармонійно вписується в архітектурний ансамбль старої частини міста та надає їй особливого шарму.

Поряд із «Атріумом» містяни та гості міста фотографуються на фоні цікавих скульптурних витворів — пам’ятника людині-невидимці та працівнику каналізаційних систем, а також з задоволенням вмощуються на стільці з книги Ільфа і Петрова «Дванадцять стільців».
Торгівельно-відпочинковий центр «Атріум» був номінований на нагороду «Краща споруда України 2010 року».

«Атріум» – це семи поверховий бізнес-центр площею 3500 квадратних метрів. Будівля обладнана системами відеоспостереження, комплексною системою охоронної сигналізації та контролю доступу. Комплекс пристосований для гостей з інвалідністю та маломобільних груп населення. Широкі проходи, просторі ліфти Отіс дозволяють переміщатися відвідувачам на спецзасобах пересування.

Віднедавна при центральному вході у ТВЦ «Атріум» з’явилася культурно історична пам’ятка – скульптура св. Онуфрія – копія оригіналу творіння Іоанна-Георга Пінзеля. Меценатом встановлення став БО «Благодійний фонд родини Демкур». Виконавцем скульптури-копії є Вільгушинський Роман. Копія скульптури св. Онуфрія у Тернополі покликана возвеличувати ім’я митця та стати ще однією туристичною локацією міста. Оригінал скульптури св. Онуфрія, створеної Іоанном Георгом Пінзелем, по сьогодні возвеличується в Онуфріївському храмі в с. Рукомиш на околицях Бучача.

Конференц-зал

До послуг ділових людей є конференц-зал на 60 сидячих місць із швидкісним WiFi, проектором, мікрофонами, телевізором, кондиціонером та відпочинковою зоною.

Етногалерея «Спадок»

На 5 поверсі «Атріуму» розташована етногалерея «Спадок» родини Демкур. Тут зберігається понад 5000 старовинних артефактів народної творчості та ужиткових речей зі всієї України.

Галерея є культурним та мистецьким центром Тернополя. Відкрита для відвідувачів з Вт-Нд з 10:00-19:00, Понеділок — вихідний.

Культурні події

«Атріум» відомий і своїм меценатством. Вже декілька років поспіль цей центр є незмінним співорганізатором «Тернопільських днів моди», підтримує культурно-мистецькі проекти і дбає про вихованців дитячих будинків.

Торгівельно-відпочинковий центр «Атріум» працює у форматі «LifeStyle», який передбачає поєднання усіх різновидів торгівельної, розважальної, відпочинкової та оздоровчої діяльності у єдиний функціональний комплекс, усі складові якого злагоджено працюють для спільної мети — задоволення потреб відвідувачів та споживачів.

ГАЛЕРЕЯ