Сонячна енергетика

В рамках бренд-програми «Життя в стилі ECO» Тарас Демкура розвиває напрямок зеленої енергетики в Україні.

В інтерв’ю для сайту ICC Ukraine, Тарас Демкура поділився:

«Наша станція знаходиться на берегах Дніпра, в неймовірно красивому місці, в селі яке назване в честь одного із козацьких гетьманів, який тут проживав. Впевнений, що ця сонячна станція справедливо буде вважатися найкрасивішою і екологічнішою станцією в Україні з такими краєвидами! В подальших планах планується зробити поряд екопоселення, де можна буде відпочивати, проводити семінари з енергоефективності та збереження довкілля.»

Також, в інтерв’ю, Тарас Демкура розповів, чому вирішив розвивати саме цей напрямок:

«Перехід на екостандарти торкається всіх напрямків життя кожного. Це і безпека харчування, екосередовище, і звичайно відновлювальна енергетика.»

Як віцепрезидент Національного комітету Міжнародної Торгової Палати з питань сталого розвитку, енергоефективності та збереженні довкілля Тарас Демкура вважає за необхідне забезпечити гармонійний розвиток «Зеленої енергетики» в Україні. Турбота про навколишнє середовище є одним із найпопулярніших трендів сучасності та одним із завдань Цілей сталого розвитку, затверджених ООН у 2015 році. Сонячні електростанції є нешкідливими для довкілля та використовують природну енергію сонця для забезпечення людських потреб. Вони не порушують природного балансу, не руйнують наявних екосистем та задовольняють потреби людства у відновлюваних джерелах енергії. Тому цей напрям є пріоритетним у цивілізованому світі. Якщо ХІХ ст. було віком вугілля, XX – ерою нафти й газу, то XXI – стане століттям відновлюваних джерел енергії, лідером серед яких є сонячна енергетика.

Бізнес на основі сонячної енергетики є чудовою ілюстрацією поєднання екологічної свідомості, стратегічного мислення та господарських якостей Тараса Демкури. Здатність завжди розраховувати крок наперед є його візитівкою. Саме тому він вирішив вкладати свої час, кошти та зусилля у цей вид бізнесу. Він впевнений, що у середньостроковій перспективі цей прибутковий екологічний бізнес стане стрижнем розвитку української економіки та запорукою енергонезалежності нашої держави.