Унікальна освітня платформа
EcolifeAcademy

Запрошуємо вас стати учасником wellness-програм та бізнес-курсів. Філософія EcolifeAcademy – базується на тому, що запорукою щасливого та довгого життя є фізичне та ментальне здоров`я

На платформі EcolifeAcademy
дізнаєтеся:

Уже понад 3000 людей пройшли навчання в EcolifeAcademy. А це означає, що вони впустили у своє життя зміни: навчилися мислити більш перспективно, діяти більш усвідомлено, стали здоровішими, бадьорішими, навчилися утримувати баланс, протидіяти стресовим ситуаціям, опанували нові знання, сформували корисні звички, знайшли для себе спосіб покращити фінансове становище.

Курси, які пропонує EcolifeAcademy, складаються з відеоуроків, презентацій, добірок з рецептами та порадами від експертів, чек-листів або запитань для самоперевірки. Частина курсів містить не лише освітні матеріали, але й моделі, які можна застосувати, щоб розпочати власний бізнес.

На сьогодні в EcolifeAcademy
діють такі курси:

Окрім занять та завдань в особистих онлайн кабінетах, учасники EcolifeAcademy мають можливість дивитися додаткові ефіри з лікарями, дієтологами, body-коучами, beauty консультантами та іншими фахівцями.

Програма
Якісне життя:

5 корисних звичкок - це

21
День програми марафону
100+
Нових та здорових страв у вашому меню
60+
Додаткових відеоуроків та онлайн-трансляцій від експертів
50+
Додаткових матеріалів та готових шаблонів
ЗБАЛАНСОВАНЕ ХАРЧУВАННЯ
РУХОВА АКТИВНІСТЬ
ПИТНИЙ РЕЖИМ
МЕНТАЛЬНЕ ЗДОРОВ'Я
ЯКІСНЕ ОТОЧЕННЯ ТА ПРОДУКТИВНА ДІЯ

Наші завдання

ГАЛЕРЕЯ