Благодійний Фонд
родини Демкур

Недержавна, неприбуткова організація, діяльність якої поширюється на всю територію України. Фонд засновано у 2017 році. В основу проектної роботи покладено концептуальні цінності, які з покоління в покоління сповідують у сім`ї Тараса та Ірини Демкур.

«Нам подобається займатися благодійністю. Адже, якщо ти зробиш добро – воно повернеться до тебе сторицею»

Найкращий спадок, який може залишити по собі людина – це її добрі справи. Тарас та Ірина Демкури, які сьогодні є успішними підприємцями та авторитетними особистостями, добре пам`ятають часи, коли їхній життєвий шлях був тернистим. Вони знають, якою безвихідною, інколи, може здаватися ситуація. Тому готові підтримувати соціальні проекти, завдяки яким життєві ситуації багатьох людей можуть змінитися на краще.

Такі сфери як культура, мистецтво, освіта у всі часи потребували підтримки меценатів. Справжні реформи та інституційні прориви можливі лише завдяки синергії людей із спільною метою, об’єднаними єдиними цінностями, при цьому їхня діяльність повинна бути послідовною та регулярною.

Процвітаюча держава та суспільство завжди є результатом гармонійного поєднання досягнень освіти та науки й збереження історико-культурної спадщини, прагнення до інновацій та сміливості в творчості.

«Фонд родини Демкур» щиро переймається нагальними проблемами суспільства, особливу увагу благодійна організація приділяє розвитку української нації, збереженню її культурних надбань та популяризації її сучасних здобутків, просвітництву, культурній дипломатії, утвердженню позицій України на міжнародній арені, зміцненню позитивного іміджу нашої Держави.

У той же час Фондом активно підтримуються ініціативи партнерів та впроваджуються власні проекти у сфері здорового способу життя, створення освітніх платформ і навчальних програм, розробки еко-систем, охорони навколишнього середовища та ощадливого споживання, туризму, молодіжної політики, соціального підприємництва, розвитку потенціалу територіальних громад тощо.

За роки своєї діяльності «Благодійний Фонд родини Демкур» долучився до кількох десятків проектів. За його сприяння відбулися акції в рамках культурно-дипломатичного проекту «Під зорею Пінзеля», навчання студентів та молоді основам підприємництва в рамках бізнес-курсу MESH, пошук креативної та ініціативної молоді в рамках співпраці із вищими навчальними закладами, реалізація заходів в рамках ініціативи «Життя в стилі ЕСО», популяризація економіко-інвестиційного потенціалу Тернопільщини за допомогою культурної дипломатії, допомога культурним, мистецьким та соціальним закладам Тернопільщини.

ГАЛЕРЕЯ