Еко-садиба «Горигляди»

«Горигляди» — це відпочинковий комплекс, розташований на березі річки Серет, у селі Голігради Заліщицького району Тернопільської області.

Ековідпочинок

«Горигляди» — це відпочинок у стилі «еко», сертифікований товарним знаком «Життя в стилі ECO».

Садиба привітно зустрічає гостей затишним дерев’яним котеджем з просторими дво- та тримісними номерами, збудованому в класичному карпатському стилі. В оздобленні кімнат використано екологічний матеріал — деревина з ялини, модрини, берези, клена та бука.

Гостей частують домашньою їжею, яку готують із екологічних сертифікованих місцевих продуктів, вирощених у кліматі, наближеному до субтропічного.

Туризм та розваги в
«Гориглядах»

Розташування садиби дозволяє гостям відвідати найяскравіші місця півдня Тернопільщини, прогулятись стародавнім селом Голігради, через яке проходив знаменитий торговий шлях із Криму до країн Балтії.

Екосадиба «Горигляди» — це не тільки цікаві прогулянки, а й захопливі виїзні екскурсії.

Відправляйтесь на оглядову панораму Дністра у м. Заліщиках, до Червоногородського замку, Джуринського водоспаду, печери «Вертеба», яку ще називають «Наддністрянською Помпеєю» за те, що тут знайдено найбільше предметів матеріальної культури різних епох.

Відвідайте скельний монастир ІХ-ХІ ст. у с.Монастирок та печеру «Кришталева» у с.Кривче Чортківського району.

Крім екскурсій, гостям садиби запропонують риболовлю, катання на човнах та конях.

В річці клюють короп, карась, щука, окунь, сом та інша річкова риба. Бажаєте поласувати рибкою — засмажте її самі на мангалі або замовте приготування у наших кухарів.

Дізнайтись більше про відпочинок в стилі ECO та як забронювати номер на сайті

ГАЛЕРЕЯ